Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kozluk’ta kitap okuma seferberliği vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı

BATMAN’IN KOZLUK İLÇESİNDE, CUMHURİYETİN 100. YILINDA KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞININ YAYGINLAŞTIRILMASI İÇİN ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİ VE VELİLERİN BİR ARAYA GELMESİYLE OKUMA SEFERBERLİĞİ YAPILDI.

BATMAN’IN KOZLUK İLÇESİNDE, CUMHURİYETİN

Batman’ın Kozluk ilçesinde, Cumhuriyetin 100. yılında kitap okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması için öğretmen, öğrenci ve velilerin bir araya gelmesiyle okuma seferberliği yapıldı.

“Okumak, alışkanlıkların en asilidir” diyen Kozluk İlçe Kaymakamı Ekrem Güngör, “Biz, çocuklarımızın bu en asil alışkanlığı kazanmaları ve sürdürmeleri için her alanda yaptığımız çalışmaları

“Kozluk 100 milyon sayfa okuyor” projesi ile yürütüyoruz. Bu proje ile yalnızca çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmıyor, ailelerimizin de bu etkinliğe katılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu sayede çocuklarımızın zihinlerinde güzel fikirler, farklı bakış açıları belirirken, kendine güveni tam dil becerileri gelişmiş bireyler olarak topluma katılıyor. Hedefimize ulaşmak için Kozluk’ta tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi, kurumlarımızı ve tüm Kozluk halkını bizimle kitap okumaya davet ediyoruz. Biz Kozluk’uz bize okumak yakışır” dedi.