Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çeşitli suçlardan aranan 10 kişi yakalandı

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik ve Asayiş Timleri tarafından “Motosiklet, Traktör ve Servis Araçlarının Özel Denetimi” faaliyeti gerçekleştirildi.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik ve Asayiş Timleri tarafından motosiklet, traktör ve servis aracı sürücülerini trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun bir şekilde araç kullanmaya yöneltmek, korsan taşımacılığının önlenerek haksız rekabet ortamının ortadan kaldırılması ile bu araçların karışabileceği trafik kazalarını önlemek ve kaza sonucunda meydana gelen can kayıplarını en aza indirmek amacıyla çalışma gerçekleştirildi.

4 Eylül 2023 Pazartesi günü 10.00-12.00, 12.00-16.00 ve 16.00-18.00 saatleri arasında üç periyot halinde Huzur Güven Uygulamaları kapsamında “Motosiklet, Traktör ve Servis Araçlarının Özel Denetimi” faaliyetinde çeşitli suçlardan aranan 10 kişi yakalandı. Denetimler sonucunda; 62 noktada, 659 motosiklet, 219 traktör, 143 servis aracı ile bin 487 diğer araçlar olmak üzere 2 bin 508 araç ile 3 bin 532 şahıs kontrol edildi.

HABER: N. CANAN ZİVANE