Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırmalı genç girişimciler, Karadağ’da yatırım fırsatlarını konuştu

Bandırma Ticaret Borsası (BTB)

Bandırma Ticaret Borsası (BTB) Genç Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen “Karadağ’da Yatırım ve Ticaret” konulu toplantı gerçekleştirildi.

BTB Genç Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen “Karadağ’da Yatırım ve Ticaret” konulu toplantı BTB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya; Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Veysel Selvi, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çömez, Meclis Üyesi İsmet Çalık, BTB Genel Sekreteri Ertunç İşbay, Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile çok sayıda yatırımcı katıldı.

YATIRIMCILAR BİLGİLENDİRİLDİ
Toplantıda yatırımcılar, Karadağ Türk İş İnsanları ve Yatırımcıları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Tolga Kayasu, KOSGEB Kobi Uzmanı Kadir Dağdeviren ve Karesi Danışmanlık’tan Savaş Yılmaz tarafından bilgilendirildi. Bilgilendirme toplantısının ilk sunumunu Karadağ Türk İş İnsanları ve Yatırımcıları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Tolga Kayasu gerçekleştirdi. Başkan Kayasu, Karadağ yatırım fırsatları, şirket kurulumu, ticari faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ardından Karesi Danışmanlık’tan Savaş Yılmaz yurt dışı pazar ve ihracat destekleri ile ilgili konuları yatırımcılara aktardı. Uzmanlar tarafından yatırımcıların soruları cevaplanmasının ardından toplantı konuşmacılara plaket takdimi ile son buldu.

HABER MERKEZİ