Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altıeylül ailesi iftarda buluştu

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ RAMAZAN AYI İÇERİSİNDE PERSONEL İFTARI DÜZENLEYEREK MORAL DEPOLADI

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ RAMAZAN AYI

Altıeylül Belediyesi Ramazan ayı içerisinde personel iftarı düzenleyerek moral depoladı. Gerçekleşen iftara Belediye Meclis üyeleri ve belediyede görev yapan tüm personeller aileleriyle birlikte katıldılar. Her yıl düzenlenen Altıeylül Personel iftarı bu yıl da tüm personelin ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, geleneksel olarak her yıl Ramazan ayında gerçekleşen iftar programında iftara gelen misafirlere, meclis üyelerine ve personele iyi iftarlar diledi. Başkan Hasan Avcı “Değerli Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti ilçe başkanlarımız. Değerli mesai arkadaşlarım hepiniz geleneksel hale getirdiğimiz Ramazan İftar Programımıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz” dedi.

“Altıeylül’ü her geçen gün çehresi değişiyor”

Başkan Avcı, “Öncelikle değerli personellerimin ve ailelerinin Ramazanınızı tebrik ediyor ve Altıeylül Belediyesi iftarımıza hoş geldiniz diyorum. Sizin gibi değerli personelle Altıeylül’ümüze hizmet etmekten, sizinle beraber yol yürümekten büyük onur ve mutluluk duyuyorum. Kazandırdığımız projelerle, yaptığımız çalışmalarla Altıeylül’ümüzün her geçen gün çehresi değişiyor. Ve bu sizlerin sayesinde oluyor. Vatandaşlarımızın daha konforlu bir kentte yaşamaları için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Yine sizlerle güzel ilçemize hizmet üretmeye, projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“Sizlerle Altıeylül’ü yaşanır bir şehir yaptık”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “31 Mart 2019’da bu işe niyetlendiğimizde bir hayalim vardı. Bu hayalim Altıeylül’ü Balıkesir’in 20 ilçesi arasında parlayan bir yıldız yapmak ve Altıeylül’ü bir numara yapma hayalim vardı. Bu hayal kurulurken altını doldurmam gerekiyordu. Nasıl Balıkesir’in parlayan yıldızı olurdu bu şehir, kültürel yapılan etkinliklerle, nasıl olurdu sosyal belediyecilikle olurdu. Öğle ya “Kenar Dicle’de bir kuzuyu kurt kapsa hesabını Ömer’den sorarlar diyordu” Hz. Ömer efendimiz bizde bu şiarla ilçemiz içinde ne kadar garip gruba varsa onların dertleriyle dertlenerek onların sorunlarını çözüm üretmek için şehr-i emin bir belediye olmak için yola çıktık. Sadece sosyal Belediyecilik değil parklarıyla, yeşil alanlarıyla yollarıyla medeniyet temsili bir hayal şehir hayal ettik. Bu hayal tek başına gerçekleşecek bir hayal değildi. 750 küsur personelimizle sizlerle daha güçlü olduk. Allah’a hamdolsun 4. Yılımızı doldurduğumuz şu günlerde geriye dönüp baktığımızda sosyal anlamda 20 belediye içerisinde en çok ihtiyaç sahiplerine yardımcı olan vatandaşın yanında olan bir belediye olduk. Daha bugün Cimer’den bir teşekkür mektubu aldım. Kahramanmaraşlı bir depremzede kardeşimiz Altıeylül Belediyesinin kendisiyle ilgilenmesinden dolayı teşekkürlerini CİMER’den iletmiş. Sizlerin sayesinde teşekkür alarak buraya geldik. Parklarımızla, etkinliklerimizle, yaptığımız projelerimizle kütüphanelerimizle on numaralı şehir şuan yaptıklarımızla birlikte 10’uncu eserimizle 2024’ün hazıklığını hep birlikte yapacağız. Bunlar sizlerin destekleriyle oluyor. Bugün iktidar muhalefet ayrımı yapmaksızın bütün meclis üyelerimizle bütün siyasi partilerimizle öznesi Altıeylül olarak buradayız. Altıeylül Belediyesi olarak buradayız. Bu güçlü sinerjimizi Allah’ın izniyle kimse bozamayacak. Bizler sizlerle güçlüyüz. Bizler sizlerle varız 185 bin kişiye sizlerle hizmet ediyoruz. Ben Hasan Avcı olarak iyi ki Altıeylül Belediye başkanıyım diyorum, iyi ki sizlerle birlikte çalışıyorum. Sizin gibi mesai arkadaşlarım olduğu için Cenab-ı Allah’a şükrediyorum. Tekrardan Ramazanınız mübarek olsun afiyet olsun” diye konuştu.