Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tan:”Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma,

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Can Ata Tan, “Ülkemizin geleceğini ancak iyi yetiştirilmiş nesiller tayin edebilir.” dedi.

Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Can Ata Tan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında borsanın resmi sosyal medya hesabından kutlama mesajı yayınladı. Kurtuluş ateşinin yakıldığı günün anlam ve önemi ile ilgili mesajında Başkan Tan şunları söyledi;

“19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. Büyük Önder Atatürk ve kahraman silah arkadaşları tarafından verilen mücadele sonucunda büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. Ülkemizin geleceğini ancak iyi yetiştirilmiş nesiller tayin edebilir. Ulu Önder, Türk gençliğine güvenini her fırsatta dile getirmiş ve en büyük devrimlerini gençlerin eğitimi alanında hayata geçirmiştir. Bizlerde iyi bir gelecek inşa etmek ve iyi nesiller yetiştirmek için durmadan çalışmalıyız. Bir kez daha kurtuluş meşalesinin yakıldığı bu önemli günde bu güzel ülkeyi bizlere miras bırakan vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.”

HABER MERKEZİ