Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şoförün talepleri Manyaslı sporcuları mağdur etti

Manyas Belediyespor Karate Takımı,

Manyas Belediyespor Karate Takımı, Kütahya’da düzenlenecek turnuva öncesinde ulaşımı sağlayacak olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi şoförünün istekleri dolayısıyla turnuvaya katılamadı.
Ulusal ve uluslararası önemli karate turnuvalarında Manyas’ı ve Balıkesir’i temsil eden Manyas Belediyespor Karate Takımı, ulaşım sorunları nedeniyle turnuvaya katılamadı. 5 Temmuz’da Kütahya’da düzenlenecek olan karate turnuvasına katılacak olan Manyas Belediyespor Takımı, turnuva öncesinde Manyas Belediyesi’ne dilekçe yazarak ulaşım talebinde bulundu. Manyas Belediyesi yetkilileri, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım sağlamamaları durumunda kendilerinin yardımcı olacağını söyleyerek yanıt verdi.
ŞOFÖR TALEPLERDE BULUNDU
Üç hafta süreyle kurulan kampta Kütahya’daki turnuvaya hazırlanan takım, turnuva gününden bir gün önce 4 Temmuz Perşembe günü Büyükşehir Belediyesi’nin temin ettiği otobüsü kullanan şoförün talepleri ile karşılaştı. Şoför, takımın antrenörü Cenk Dere’ye ulaşarak yemek masrafının karşılanması ve tek kişilik oda taleplerinde bulundu. Takım olarak zor şartlarda turnuvalara katıldıklarını belirten Antrenör Dere, şoföre öğretmenlerin kaldığı odada 3 kişi konaklama teklifi sundu. Şoför teklifi kabul etmeyerek kendisinin prensipleri olduğunu ve gidemeyeceğini belirtti.
15 SPORCU TURNUVAYA KATILAMADI
Manyas Belediyesi’nin de araç temin edilememesi üzerine Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kudret Eğen, turnuvaya katılacak olan 19 sporcudan 4’ünü şahsi aracıyla Kütahya’ya götürdü. Kalan 15 genç sporcu ise turnuvaya katılamadı. Antrenör Cenk Dere, “Balıkesir’in iki küçük ilçesi Manyas ve Gönen’de sürdürdüğümüz çalışmalarımızla katıldığımız turnuvalarda en iyi şekilde Balıkesir’i ve Türkiye Milli Takımını temsil etmeye çalışıyoruz. Balıkesir’i başarıyla temsil eden sporcularımız, ulaşım sorumlularının son gün tuhaf istekleri ve beklentileri yüzünden turnuvaya gidemedi. Bu durum bizi derinden üzmüştür. Kendi aracıyla 4 sporcumuzu Kütahya’daki turnuvaya götüren Manyas Gençlik ve Spor Müdürümüz Kudret Eğen’e desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi.Haber Merkezi