Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siber güvenlik BANÜ’de anlatıldı

Bandırma Onyedi Eylül Üniverstesi’nde

Bandırma Onyedi Eylül Üniverstesi’nde “Yapay Zeka Siber Güvenliği Nasıl Değiştirecek?” konulu konferans gerçekleştirildi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde düzenlenen seminer serisi kapsamında BANÜ Yazılım Mühendisliği Topluluğu tarafından “Yapay Zeka Siber Güvenliği Nasıl Değiştirecek?” adlı konferans gerçekleştirildi. Düzenlenen seminerde konuşmacı olarak Garanti BBVA Teknoloji Siber Savunma Güvenlik Teknolojileri Yöneticisi Nejla Seyhan Susam yer aldı. Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferansa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

SİBER GÜVENLİK TÜM DETAYLARIYLA ELE ALINDI

Açılış konuşmasını yapan Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, yapay zeka ve siber güvenlikten kısaca bahsederek bu programda emeği geçenlere teşekkür etti. Yaptığı sunumda bilgisayar teknolojisinin, yapay zekanın ve siber güvenliğin tarihsel gelişimini örneklerle anlatan Konuşmacı Nejla Seyhan Susam yapay zekanın günümüzdeki yeri üzerinde durdu. Siber güvenliğin halk tarafından bilinenin aksine ürkütücü bir alan olmadığını belirten Susam, sektördeki tek farkının diğer alanlardan biraz daha dinamik olduğunu vurgulayarak siber güvenlik konusunu detaylı bir şekilde anlattı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, konuşmacı Nejla Seyhan Susam’a teşekkür belgesi takdim etti.

HABER MERKEZİ