Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şehidin emaneti cumhuriyeti 100. yıla taşıdılar

Bandırma Şehit Pilot Üsteğmen

Bandırma Şehit Pilot Üsteğmen Cemil Kaya İlk ve Ortaokulu’nda Cumhuriyet’in  100. Yılı kutlamaları kapsamında etkinlikler düzenlendi.

Şehit Pilot Üsteğmen Cemil Kaya İlk ve Ortaokulu’nda eğitim gören öğrenciler ve  öğretmenleri, Cemil Kaya’nın adına yakışır Cumhuriyet Bayramı kutlaması gerçekleştirdi. Öğretmenler ve öğrencilerin büyük emekler vererek hazırladığı dans gösterileri, rontlar, şiir dinletileri ve oratoryalar ile büyük beğeni topladı.
Okul Müdürü Nezih Badaş, Cumhuriyet’in yüzüncü yılını kutlayarak su konuşmayı yaptı; “ Gazi Mustafa Kemal, “Cumhuriyeti biz kurduk onu yaşatacak sizlersiniz. ” diyerek bu görevi çocuklara vermiştir. Bu emaneti korumak için biz öğretmenlerin çocuklarımızı ilim,irfan ve ahlak sahibi, tarihine,inancına, kültürüne, ailesine,milletine ve bütün insanlığa karşı görevlerini bilen çocuklar olarak yetiştirmek en önemli görevimizdir. Bu sebeplerle güçlü, modern,çağdaş cumhuriyetimizi korumak ve güçlendirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Cumhuriyetimizin 100.yılına kavuşmanın sevinci ve sonsuz mutluluğu içindeyiz. Hepimizin bayramı kutlu olsun.”

HABER MERKEZİ