Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“İnsan Merak Ediyor” Bandırma’da sahnelendi

İzmir Halk Tiyatrosu’nun oyun

İzmir Halk Tiyatrosu’nun oyun repertuvarında yer alan “İnsan Merak Ediyor” oyunu, yeni yılın ilk gösterimini Tiyatro Kyzikos organizasyonunda Bandırma’da gerçekleştirdi.
Medine Çam’ın yazıp oynadığı “İnsan Merak Ediyor” isimli oyun Tiyatro Kyzikos organizasyonunda Bandırma’da sahnelendi. İki ayrı insan hikâyesini müzik ve mizah ile ele alan oyun yaklaşık iki yüz tiyatrosever tarafından ilgiyle izlendi. Daha önce 26 gösterim yapan oyun hem duygusal yönüyle hem de mizahi tarafıyla seyircilere farklı duyguları bir arada yaşattı.
“BANDIRMALILAR İLE TİYATROYU BULUŞTURMAK İSTİYORUZ”
İzmir Halk Tiyatrosu’nun oyun repertuvarında yer alan oyun hakkında konuşan Tiyatro Kyzikos Genel Sanat Yönetmeni Fazilet Küçük, “Sevgili Medine Çam kıymetli bir tiyatro sanatçısı ve harika bir oyuncu. Böylesine kıymetli sanatçıları şehrimizde ağırlamak, tiyatro sanatına değer veren Bandırmalılar ile tiyatroyu buluşturmak istiyoruz. Medine de ilk andan beri bizimle aynı heyecanı paylaşarak Bandırma’ya geldi. Bu heyecanı ve enerjiyi oyun boyunca sahneden seyircilere sundu. Kendisine ve oyunumuza gelen seyircilerimize tek tek teşekkür ediyoruz.” dedi. /haber merkezi

Reklamı Geç