Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gönen’de güvenli ulaşım için yol çalışmaları başlatıldı

Gönen Belediyesi tarafından altyapı

Gönen Belediyesi tarafından altyapı ve yol düzenlemeleri çalışmaları kapsamında Malkoç Mahallesi’nde parke taşı yenileme çalışmaları başlatıldı.

Gönen Belediyesi, şehrin estetik görünümünü ve yaşam kalitesini arttırmak amacıyla altyapı ve yol düzenlemeleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye ekipleri tarafından bu kapsamında Malkoç Mahallesi Müftü Şevket Caddesi üzerinde parke taşı yenileme çalışmaları başlatıldı.

“DAHA GÜVENİLİR ŞEKİLDE ULAŞIM SAĞLANMASINI HEDEFLİYORUZ”
Halkın memnuniyeti ve şehrin görünümünün iyileştirilmesi için çalışmalarını sürdüreceğini belirten Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, “Malkoç Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz parke taşı yenileme çalışmalarıyla hem yollarımızı güzelleştirmeyi hem de vatandaşlarımızın daha güvenli bir şekilde ulaşım sağlamasını amaçlıyoruz. Müftü Şevket Caddesi’ndeki bu çalışmalar, mahallemizin yaşam standartlarını yükseltmek adına önemli bir adımı temsil ediyor. Bu tür altyapı ve estetik düzenlemelerimiz önümüzdeki dönemlerde de diğer bölgelerimizde devam edecek. Gönen’in her köşesinde vatandaşlarımızın daha yaşanabilir bir çevrede olmaları için gayret gösteriyoruz.” dedi.
HABER MERKEZİ