Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdek Kaymakamı’ndan lavanta hasadında üreticilere destek

Erdek Kaymakamı Atakan Atasoy,

Erdek Kaymakamı Atakan Atasoy, Paşalimanı Adası Harmanlı Mahallesi’nde düzenlenen lavanta hasadına katılarak üreticilere destek oldu.
Kırsal Mahalle ziyaretlerini sürdüren Erdek Kaymakamı Atakan Atasoy, Paşalimanı Adası Harmanlı Mahallesi’ni ziyaret etti. Harmanlı’da lavanta üreticiliği yapan vatandaşlar ile bir araya gelen Kaymakam Atasoy, lavanta hasadına katıldı. Atasoy’a, eşi Özge Atasoy ve Erdek İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Abdulhaluk Çetin eşlik etti.
34 dönüm arazide dikili olan lavantaların hasat edilmesinde üreticilere eşlik eden Kaymakam Atasoy, taleplerini ve sorunlarını da dinleyerek sohbet etti. Erdek’te lavanta ürtetilmesine öncülük ettiği için üretici Şaban Çil’i kutlayan Kaymakam Atasoy, “Paşalimanı adamız Harmanlı mahallemizde üretici Şaban Çil’e ait yaklaşık 34 dönüm arazide dikili olan lavanta bahçesinde lavanta hasadına katıldım. Çiftçimizi böyle bir ürünün yetiştirilmesine öncülük ettiği için kutluyorum. Hayırlı ve bereketli kazançlar elde etmesini diliyorum.” dedi.

HABER MERKEZİ