Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dursun Mirza’nın adaylığıyla ilgili ilçe başkanından ilk açıklama

CHP Bandırma Belediye Başkan

CHP Bandırma Belediye Başkan Adayının Dursun Mirza olarak açıklanmasının ardından CHP Bandırma İlçe Başkanlığı’ndan ilk açıklama geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı, 12 Şubat’ta yapılan MYK toplantısının ardından belirlendi. Aday, Dursun Mirza olarak açıklandı. CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak’tan ilk açıklama geldi. Başkan Atak, “CHP kazanacak, halk kazanacak ve umut yeniden doğacak.” mesajı verdi.
CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak’ın açıklaması şu şekilde:
“Parti Meclisimiz tarafından alınan karar neticesinde, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçiminde Bandırma Belediye Başkan adayımız olarak Dursun Mirza belirlenmiştir.
Belediye Başkan Adayımız Dursun Mirza’ya başarılar diliyoruz. Medeni cesaretlerini göstererek partimize ve Bandırmamıza hizmet etmek için görev talep eden tüm belediye başkan aday adayı yol arkadaşlarımıza da sonsuz teşekkür ediyoruz. Parti Meclisimiz tarafından alınan tüm kararların Bandırmamız ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Hiç şüphemiz yok, 31 Mart’ta Bandırmamızda ve tüm Türkiye’de CHP kazanacak, halk kazanacak ve umut yeniden doğacak.” /Haber merkezi

Reklamı Geç