Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’yı gururlandıran başarılı öğrencilere ödül töreni

Bandırma İlçe Milli Eğitim

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen törende Bandırma’da eğitim gören, uluslararası ve ulusal yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bandırma Bilim ve Sanat Merkezi’nde ödül töreni düzenlendi. Uluslararası ve ulusal düzeyde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere yönelik düzenlenen törene; Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, Emniyet Müdürü Mesut Demirdaş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Tunç ve okul müdürleri katıldı. 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödülleri ve belgeleri takdim edildi. 

Öğrencilerin başarıları ile ilgili konuşan Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, “Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, uluslararası ve ulusal düzeyde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize yönelik düzenlemiş olduğu ödül törenimize hoş geldiniz. Şüphesiz ki hiçbir başarı tesadüf değildir. Her muvaffakiyetin, her güzel sonucun ardında hakikatli ve ciddi bir hırs, azim, kararlılık, fedakarlık ve emek vardır. Rana kızımız Kickboks’ta Dünya Şampiyonu olurken yoğun ve tempolu bir hazırlık süreci geçirdi. Belki de çoğu zaman akranları eğlenceli vakitler geçirirken o, bu başarı için yoğun çaba harcadı. TÜBİTAK tarafından düzenlenen yarışmalarda ulusal düzeyde dereceye giren öğrencilerimiz Dinnur, Elanur, Emirhan, Sudenur, Deniz, Tuana, Azranur ve Ecrin ekipleriyle işbirliği ve iş bölümü içerisinde çalışarak bu yarışmalarda muvaffak olmayı başardılar. İlk kez bu yıl düzenlenen Sosyalfest’te, öğrencilerimiz Zeynep ve Alanur Hafsa öz güvenleri ve yoğun çabalarının sonucu olarak birinci olmayı başardılar. Öğrencimiz Erdem ‘Kanun Ordusu Jandarma 185 yaşında’ konulu şiir yarışmasında, kızımız Nehir ise trafik güvenliği ile ilgili düzenlenen ‘1 Kural 1 Hayat’ konulu anı yarışmasında il birincisi olmayı başardılar. Her birisini ayrı ayrı tebrik ediyorum ve her bir öğrencimizin başarısıyla iftihar ettiğimizi ifade etmek istiyorum. Tüm bu başarıların ortaya çıkmasında kuşkusuz ki danışman öğretmenlerimizin katkısı, desteği ve emeği büyüktür. Bu başarıda katkısı bulunan tüm öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Göğsümüzü kabartan bu tablonun en önemli mimarlarından olan ve öğrencilerimizin yetişmesinde büyük özverileri ve çabaları olan kıymetli velilerimizi de tebrik ediyorum.” dedi.

HABER MERKEZİ