Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırmaspor Başkansız kaldı

Bandırmaspor Olağanüstü Seçimli Genel

Bandırmaspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu gerçekleştirildi. Düzenlenen kurulda aday çıkmaması nedeniyle kurul ertelendi.

Bandırmaspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu 13 Mayıs’ta Barış Manço Kültür Merkezi’nde düzenlenen 2’nci toplantıda gerçekleştirildi. Kurula katılanlar arasında; Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Boz, eski dönem Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, Bandırmaspor Onursal Başkanı Onur Göçmez, Bandırmaspor Yönetim Kurulu Üyeleri, oda başkanları üyeler ve vatandaşlar yer aldı.

Bandırmaspor Onursal Başkanı Onur Göçmez’in aday olmadığı bu kurulda Divan Başkanlığını Serdar Polat, Divan Başkan Yardımcılığını Elvin Akan ve Katipliğini Taner Ersöz üstlendi. Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Seçimli Olağanüstü Genel Kurula 128 üye katıldı. Faaliyet raporu ve denetim raporunun okunmasının ardından oylanarak oy birliğiyle ibra edildi. Divan Kurulu’na hiçbir liste teslim edilmemesi ve aday olmaması nedeniyle kurul, toplantıyı erteledi. Buna göre; Bandırmaspor’un kaderini belirleyecek olan kurul ilk toplantı 29 Mayıs 2024 ve ikinci toplantı 5 Haziran 2024 tarihinde yapılmak üzere ertelendi.

“BİRLEŞİN VE TAKIMINIZA SAHİP ÇIKIN”

Kürsüye çıkarak Bandırmaspor taraftarlarına seslenen Bandırmaspor Onursal Başkanı Onur Göçmez, “Bandırmaspor’un olduğu bir ortamda Bandırmaspor formasına yakışır bir şekilde davranmanız lazım. Onursal Başkan olarak görevimi yapmam gerekiyor. Ne yazık ki bir başkan adayı çıkaramadık. Bandırmaspor için zor bir dönem. Bandırmaspor’u sportif başarılarından bağımsız olarak bir tesis şampiyonu haline getirdik. Bandırmaspor sosyal tesis anlamında önemli bir noktaya gelmiştir. Bu seviyeye Bandırmaspor’u çıkarmamıza rağmen sosyal medyada kişisel egolar nedeniyle bir başkan adayı çıkaramadık. Farklı sebeplerden dolayı başkan adayı olmak istemiyorlar. Ya birleşin Bandırmaspor’a bir aday çıkarın ya da 5 Haziran’da bu takımın kaderi belli olacak. Üçüncü bir toplantı olmayacak. Bir aday çıkmazsa kayyuma teslim edilecek ya da kulüp kapatılacak. Biz Bandırmaspor’u buraya kadar getirdik. Lütfen Bandırma olarak birleşin ve takımınıza sahip çıkın.” dedi.

“BU ŞEHRİN TARİHİNE VE ÇOCUKLARINIZA HESAP VEREMEZSİNİZ”

Bandırmaspor taraftarlarını birlik ve beraberliğe davet eden Başkan Göçmez, “Bana yapılan her şeyi unuttum ve buraya geldim. Ben hiçbir şekilde yönetici olarak karşınıza çıkmayacağım. Birleşin ve bu güzel markaya sahip çıkın. Bandırmaspor’u kapattırırsanız bu şehrin tarihine ve çocuklarınıza hesap veremezsiniz. İlk defa bir aday çıkmama durumu ile karşılaşıyorum. Değerli Bandırmalılar top artık sizde. Burada 1965 yılından beri ortada olan bir gerçek var. Neden korkuyorsunuz Bandırmaspor’un başkanı olmaktan? Geldiğimiz yeri unutmayın. 5 Haziran’a herkes iyi hazırlansın. En küçük hatada takım kapanır devlet acımaz.” diye konuştu.HABER MERKEZİ