Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’nın kırsal mahallelerinde yol çalışmaları hız kazandı

Bandırma Belediyesi tarafından kırsal

Bandırma Belediyesi tarafından kırsal mahallelerin konforlu ve güvenli yollara kavuşması için Külefli, Çakıl ve Yeni Mahalle’de çalışma gerçekleştirdi.

Bandırma’nın kırsal mahallelerinde daha güvenli ve konforlu ulaşım sağlanması amacıyla kırsal alanlarda yol açma çalışması gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Külefli, Çakıl ve Yeni Mahalle’de yol açma, dolgu ve tesviye çalışmaları yaparak kırsal mahallelerin ulaşım sorununu en aza indirmek için çalıştı.

“EKİPLERİMİZ BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR”

Vatandaşların taleplerine yanıt veren Bandırma Belediyesi, çiftçilerin tarlalarına daha rahat ulaşım sağlayabilmesi için bu önemli çalışmaların yapıldığını açıkladı. Çalışmalar bitirildiğinde, Bandırma’daki kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlar, tarla yolları sayesinde daha güvenli ve rahat bir şekilde seyahat edebilecek. Belediye yetkilileri, açılan yolların en kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirtti. Yapılan çalışmanın önemine dikkat çeken Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve ulaşım sorunlarını çözmek önceliğimizdir. Bu doğrultuda, ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalışıyor. Amacımız, tüm mahallelerimizin modern ve güvenli yollara kavuşmasını sağlamaktır.” diye konuştu.
HABER MERKEZİ