Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’nın gösteri ve yürüyüş alanları açıklandı

Bandırma Kaymakamlığı tarafından 2024

Bandırma Kaymakamlığı tarafından 2024 yılı toplantı ve gösteri yürüyüşleri alan ve güzergâhları belirlendi.
Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma’da yapılacak toplantı, gösteri yürüyüşleri ve açık yer toplantılarına ilişkin uygulanacak olan “Toplantı ve Gösteri Yürüyüş Güzergâhları”nı belirleyerek yayınladı.
Yayınlanan bilgilere göre 2024 yılında 1 numaralı güzergâh ve alan olarak Cumhuriyet Meydanı ve toplanma alanı olarak İDO Yolcu terminali ile Bandırma Liman Başkanlığı önünde bulunan açık alan olarak belirlendi. Yürüyüş Güzergahı olarak ise İDO Yolcu terminali ile Bandırma Liman Başkanlığı önünde bulunan toplanma alanından hareketle Cumhuriyet Caddesi’ni takiben Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önündeki toplanma alanında son bulan güzergah açıklandı. Toplantı Alanı ise Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önü oldu. Dağılmanın Atatürk Anıtı’nın bulunduğu noktadan sahil kısmında bulunan çay bahçeleri, Ziraat Bankası önünden sevgi yolu istikametine araç trafik akışının olmadığı yönlere doğru olacağı belirtildi.


ALTERNATİF GÜZERGAHLAR BELİRLENDİ
2 numaralı alternatifte toplanma yeri Etibor İşletme Müdürlüğü önündeki yaya üst geçidi ile Gündoğdu Sokağın Atatürk Caddesi alt yolu ile kesiştiği noktada kalan alan olarak belirlendi. Toplantı alanı ise 17 Eylül Stadyumu, Aydıntaş isimli iş yeri, Karaali Acar Spor Salonu, Bursa Çanakkale çevre yolu arasında kalan boş alan olduğu belirtildi. Bu alandan dağılmanın ise Yaşar Doğu Caddesi, Yiğitler Sokak ve Çevre yolu istikametine doğru olacağı aktarıldı.
Yürüyüş güzergahı ise şu şekilde; “Etibor İşletme Müdürlüğü önündeki üst geçit ile Gündoğdu Sokağın Atatürk Caddesi alt yolu ile kesiştiği noktadaki alandan başlayıp, Atatürk Caddesi yan yoldan şehir merkezi istikametine devam ederek Karaali Acar Spor Salonu ve çevreyolu arasından geçerek, 17 Eylül Stadyumu, Aydıntaş isimli iş yeri, Karaali Acar Spor Salonu, Bursa Çanakkale çevre yolu arasında kalan boş alanda son bulan güzergah” /Haber merkezi

Reklamı Geç