Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma,kan bağışlarıyla milyonlarca can kurtaracak

Toplumda farkındalık yaratmak amacıyla

Toplumda farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirilen “İyilik Sensiz Olmaz Bandırma” etkinliğinde bağışlanan kanlar milyonlarca insanın umudu oldu.

Bandırma Belediyesi, Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ), Türk Kızılay Bandırma iş birliğinde “İyilik Sensiz Olmaz Bandırma” kan bağışı etkinliği düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda saat 14.00’da başlayan etkinliğin 21.00’a kadar süreceği kaydedildi.

“BANDIRMA’DA HEDEFLEDİĞİMİZ RAKAMA ULAŞACAĞIMIZA İNANIYORUM”
Farkındalık oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte ciddi bir katılım olduğunu söyleyen Balıkesir Kızılay Kan Merkezi Müdürü Doktor İlhami Kaymaz, “Bandırma’ya belirli aralıklarla sürekli geliyoruz. Büyük bir etkinlik yaparak toplumda farkındalık oluşturmak istedik. Her ay geldiğimizde gördüğümüz desteği bu etkinlikte de görüyoruz. Ciddi bir katılım var. Balıkesir’in ilçeleri arasında gerçekten Bandırma’da yoğun bir katılım oluyor. Hedeflediğimiz rakam 250-300 civarında. Bu rakama ulaşacağımıza inanıyorum. Bugünde her zaman gördüğümüz desteğin aynısını Bandırmalılardan bekliyoruz.” dedi.                   HABER MERKEZİ