Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma Belediyesi’nden reklam fiyatlarına güncelleme

Bandırma Belediye Meclisi temmuz

Bandırma Belediye Meclisi temmuz ayı olağan toplantısında belediyeye ait açık hava reklam araçları ücretleri yeniden belirlendi.
Bandırma Belediyesi’nin temmuz ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Dursun Mirza başkanlığında gerçekleştirildi. Haziran ayı faaliyetleri ile ilgili sunum yapılmasının ardından 6 gündem maddesine ek 1 madde ile toplam 7 madde görüşüldü. Geçmiş toplantıya ait tutanağın okunarak oylanmasının ardından diğer maddeler görüşüldü. Mahalli idareler ve diğer kurum ve kuruluşlarına ait yapım, bakım, onarım ve taşıma işlerinin Bandırma Belediyesi tarafından üstlenilmesi için Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya yetki verilmesi talebi oylanarak oy birliğiyle kabul edildi.
BELEDİYE HURDALARI DEĞERLENDİRİLECEK
Bandırma Belediyesi zimmetinde bulunan hurdaların değerlendirilerek zimmetten düşülmesi için hazırlanan Hurda Yönergesi’nin İnceleme ve Araştırma Komisyonu’na sevk edilmesi oy çokluğuyla kabul edildi. Barış Manço Kültür Merkezinin zemin katındaki Melih Çınar Sergi Salonunun Balıkesir Büyükşehir Belediyesine tahsis talebi oy çokluğuyla kabul edildi. Mülkiyeti Bandırma Belediyesi’ne ait 600 Evler Mahallesi, 2663 ada parsel ve 2064 ada parselin satışı için encümene yetki verilmesi oy çokluğuyla kabul edildi.
AÇIK HAVA REKLAM ARAÇLARININ ÜCRETLERİ YENİDEN BELİRLENDİ
Bandırma Belediyesi’ne ait raketli durak, raket, bilboard ve megalight açık hava reklam araçlarının ücretlerinin yeniden belirlenmesi için oy birliğiyle Tarife Komisyonu ‘na sevk edilmesine karar verildi. Toplantıya ara verilerek İnceleme ve Araştırma ile Tarife Komisyonları toplandı. Toplantıda havale edilen konular görüşülerek kararlar verildi. Hurda ve Atık Yönergesi ile ilgili hazırlanan olumlu İnceleme ve Araştırma Komisyonu raporu yeniden oylamaya sunuldu. Rapor oy birliğiyle kabul edildi. Açık hava reklam araçları ücretlerinin yeniden belirlenmesi ile ilgili Tarife Komisyonu Raporu okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Buna göre reklam ücretleri; megalight haftalık adet 5 bin lira, billboard haftalık adet bin 750 lira, durak haftalık adet tek yön 750 lira, çift yön bin 500 lira olarak belirlendi. Bir sonraki toplantı tarihi 5 Eylül Perşembe günü saat 18.30 olarak kaydedildi.HABER MERKEZİ