Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Kasapoğlu, depremde görev yapan itfaiye personeli ile buluştu

BALIKESİR’İN GÖNEN İLÇESİNİ ZİYARET EDEN GENÇLİK VE SPOR BAKANI MEHMET KASAPOĞLU, TÜRKİYE’Yİ DERİNDEN ETKİLEYEN DEPREM FELAKETİNDE ENKAZ BAŞINDA ÇALIŞAN İTFAİYE PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

BALIKESİR'İN GÖNEN İLÇESİNİ ZİYARET

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Balıkesir’in Gönen ilçesinde deprem felaketinde enkaz başında çalışan itfaiye personeli ile bir araya geldi.

Bir dizi ziyaret için Balıkesir’in Gönen ilçesine gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla çay içti. Vatandaşlara hitaben konuşan Bakan Kasapoğlu, “Gönenli sporcular, Gönenliler sizleri selamlıyorum. İlginize teşekkür ediyorum. İnşallah Gönen’de gençlik adına, spor adına çalışmalarımız sürecek. Gençlik merkezimiz yükselecek. Bu gençler Gönen’in Balıkesir’in gururu. Bu gençlerin içinden olimpiyat şampiyonları çıkartacağız. Onları desteklemeye devam edeceğiz. İnşallah, 28 Mayıs günü Cumhurbaşkanımıza olan güçlü desteğimizle Türkiye Yüzyılını bu gençler için başlatacağız” dedi.

İlçede esnaflarla selamlaşan ve çay içen Bakan Kasapoğlu, Türkiye’yi derinden sarsan depremde görev yapan itfaiye personelleri ile de bir araya geldi. Arama kurtarma köpeğini seven Bakan Kasapoğlu, desteklerinden ötürü tüm itfaiye ekiplerini tebrik etti. Balıkesir İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz da teşekkürlerini iletti.

Reklamı Geç