Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Kasapoğlu, 2. tur için Manyas’tan destek istedi

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU, BİR DİZİ ZİYARET İÇİN GELDİĞİ BALIKESİR’İN MANYAS İLÇESİNDE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret için geldiği Manyas ilçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turu için Manyaslılardan destek istedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Manyas’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Çay bahçesinde oturarak simit yiyen ve çay içen Bakan Kasapoğlu, “Sizlerin duruşu, her zamanki duruşu, tercih edilme, milli irade, demokrasiye olan yönümüz çok net. Sizlerden istirhamımız 28 Mayıs günü Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında çok ama çok güçlü bir destekle yer almanız. Buna da inanıyoruz ve inşallah sizin bu güçlü desteğinizle Türkiye Yüzyılı’nı Türkiye için, Balıkesir için ve Manyas için hemen şimdilik başlatacağız. Evet, sadece ve sadece selam vermek istedim. Dediğim gibi bundan sonra sizlerle buluşmalarımıza, kucaklaşmalarımıza devam edeceğiz. Her birinize gönülden teşekkür ediyorum. Görüşmek ümidiyle Allah’a emanet olun diyorum” dedi.

Manyas Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, esnafa da uğrayarak ’hayırlı işler’ temennisinde bulundu.