Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ali Taylan Öztaylan, bayramın her günü sahadaydı

AK Parti Balıkesir 4.

AK Parti Balıkesir 4. Sıra Milletvekili Adayı Ali Taylan Öztaylan, Ramazan Bayramı’nı vatandaşlarla birlikte geçirdi. Bayramın her bir gününü farklı bir ilçede sahada geçiren Öztaylan, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

AK Parti Balıkesir 4. Sıra Milletvekili Adayı Ali Taylan Öztaylan, bayram boyunca birçok ilçede partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. Bayram Namazı’nı, Bandırma Levent Camisi’nde AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte kılan Öztaylan, AK Parti Teşkilatı ve vatandaşlarla bayramlaştı. Aynı gün Marmara ve Erdek ilçelerinde de protokol üyeleri, AK Parti Teşkilatı ve vatandaşlarla bayramlaşan Öztaylan, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Bayramın ikinci günü ziyaretlerine Balya’dan başlayan Öztaylan beraberinde; AK Parti Balya İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Orhanlar, Değirmendere, Mancılık ve Dereköy Köylerinde vatandaşlarla buluşarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Kırsal Dönüşüm Projesi” nin detaylarını anlattı. Proje kapsamında; gelişmiş altyapısıyla Akıllı Köy Modelleri oluşturulacak. Afet alanlarında yaşayan çiftçilere sıfır faizli ev yenileme kredileri verilecek. Büyükbaş ari damızlık üretim merkezleri teşvik edilecek. Basınçlı sulama altyapısını güçlendirme çalışmalarıyla tarımda rekolte ve geliri artırılacak. Sözleşmeli üretim yaygınlaştırılarak üreticinin geliri garanti altına alınacak. Jeotermal OSB başta olmak üzere sera yatırımlarına destekler artırılacak. Aile tipi işletmelere büyükbaş ve besi hayvancılığı desteği sağlanarak her aileye en az bir asgari ücret garantisi verilecek. Tarımsal üretimde kullanılan azotlu gübrelerdeki dışa bağımlılık yapılan yatırımlarla sona erecek.

Balya’nın Orhanlar Kırsal Mahallesi’nde yaşayan şehit babası Esat Özdemir’i de ziyaret eden Öztaylan, bayramını kutladı.

Balya’nın ardından Burhaniye’yi ziyaret eden Öztaylan; AK Parti Burhaniye İlçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu, AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Funda Övüç ve çok sayıda partilinin katılımıyla Burhaniye Romanlar Derneği’ni ziyaret ederek mahallelilerle sohbet etti. Ardından Kızıklı ve Börezli Köylerinde vatandaşların bayramını tebrik etti.Bayramın son gününü Gömeç’te geçiren Öztaylan; Gömeç İlçe Başkanı Aytekin Öz, yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Orhan Sarı, Eski Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan ile birlikte çarşı esnafını ziyaret etti.