31.03.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Şampiyonluk için kenetlenme zamanı 22/02/2020

Şampiyonluk için kenetlenme zamanı 22/02/2020
Bandırma Emlak

KUPAYI BİRLİKTE KALDIRACAĞIZ”

Bandırmaspor’a yaklaşık 2 yıldır önemli destekler veren Asbaşkan Onur Göçmez, kulübün durumunu değerlendirerek çarpıcı açıklamalar yaptı. Göçmez, “Biz Bandırmaspor’dan bir şey almaya değil, Bandırmaspor’a bir şeyler vermeye, değer katmaya geldik.” dedi.  Belediye Başkanı Tolga Tosun’u da çok sevdiğini dile getiren Göçmez, “Onula kupayı meydanda birlikte kaldıracağız” diye konuştu.

 

Bandırmapsor’un ve Bandırma halkının “şampiyonluk” parolasıyla kenetlenmesi gerektiğini vurgulayan Göçmez, “Bandırmaspor’a olan aidiyet bizim doğuşumuzdan sahip olduğumuz bir duygu. Şehrimizin takımı kimse sahip çıkmadı. Burada bazı şeyler karışmış. Buradaki tek baş Bandırmaspor’dur kişisel menfaatler Bandırmaspor’un önüne geçmiş. Benim Bandırmaspor’dan bir beklentim yok. Ben Bandırmaspor’da amatör futbol oynadım. Bandırmaspor bizim yaşamımızı belirledi. Kim nasıl bu takımı bırakabilir ki? Bu biraz delilik gibi ama deli diye bilirsiniz. Kırşehir’den 1 puan aldık. Onlar şampiyonluktan uzaklaştı. Artık Sakarya’ya gidip yeneceğiz. Sonuç odaklı futbol beklemeliyiz. Bandırmaspor birçok kişiye bir şeyler katmış ama ben Bandırmaspor’a bir şeyler katmaya geldim. Yöneticilerimiz kapı kapı gezerek bayrak satıyor. Biz bugün futbolcularımızın primlerini verdik. Bandırmaspor’u bitirmişler, altyapı ve üst yapı yok. Tesis de yok. İdam sahamız çamur. Bizim 1. maddemiz şampiyon olmak. Bulunduğumuz nokta tamamen bireysel gayretler sonucu gelinen bir nokta. Yönetim kendini çekse nerede olunurdu?” dedi.

“BİZE SADECE DESTEK OLSUNLAR”

Destek çağrısında bulunan Göçmez, transferden kaynaklı olarak alacaklılara yüze 60-70 ödemelerin yapıldığını aktardı. Göçmez, “Bizim yanımızda sadece destek olsunlar. Tolga Tosun da Yücel Başkan’da destek veriyor, Allah razı olsun. Psikolojik olarak destek versinler. 10 milyonluk transfer bütçemizin yüzde 60-70’i ödendi.  Çok söz verildi ama olmadı, biz dilenci değiliz. Bu şehir hepimizin şehri… Bize destek verin. Ben Tolga Tosun’dan destek bekliyorum, Yücel Yılmaz’dan da destek bekliyoruz. Bizim gündemimiz şampiyon olmak.  Bizi kurtaracak olan 1’inci lige çıkmak ve orada kalmaktır. Bandırma’dan isteğimiz Sakarya’ya gidelim birlikte kenetlenelim ve bu maçı kazanalım.” dedi.

 

Bandırmaspor’un 1’nci ligi hak eden bir takım olduğunun altını çizen Göçmez, şunları söyledi: “Biz takım olarak 1’nci ligi hak ediyoruz. Sezon sonunda şampiyon olacağız. Lobiyle şampiyon olacaksak olmayalım. Hakemle de kazanmayalım. Futbol sadece futboldur. Bunun siyaseti olmamalı. Ben lobinin taraftar gücü olduğuna inanıyorum. Bandırma basını da bu konuda önemi büyük. Tolga Tosun’u çok seviyorum, çok destekleri var, onunla birlikte meydanda kupayı birlikte kaldıracağız.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ