21.02.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

OKUL BAHÇELERİNİN TEMİZLİĞİ BELEDİYEMİZDEN 24/02/2018

OKUL BAHÇELERİNİN TEMİZLİĞİ BELEDİYEMİZDEN 24/02/2018
Bandırma Emlak

“Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz” bilinciyle hareket eden Bandırma Belediyesi çocuklara ve onların eğitimlerine destek veriyor. Daha temiz ve daha hijyen bir ortamda eğitimlerini alabilmeleri için 2015 yılında başlatılan “Okullar Hayat Olsun” proje kapsamında kentimizde bulunan tüm okulların bahçe temizliği Bandırma Belediyesi Temizlik İşleri Birimimiz tarafından yapılıyor.

Periyodik olarak ve gerek görüldüğünde ise temizlik yapılacağı zamandan önce okul bahçeleri personel eliyle veya süpürge makinası aracılığıyla temizlenmektedir. Bahçe temizliği yapılan okullarımıza gerek görüldüğü takdirde bahçenin yıkanma işlemi de gerçekleştiriliyor.

Okul bahçe temizliği dışında da okullarımıza çeşitli destekler sunuluyor. Okul yönetimlerinden gelen talepler doğrultusunda okul bahçesi ve çevre düzenlemesini yapılıyor. Okulların faaliyetlerinde onlara destek veriliyor. Gelen taleplere göre okullarımıza projeksiyon cihazı veriliyor. Geçtiğimiz günlerde de tüm okulların top ihtiyacını karşılayacak miktarda futbol, voleybol ve basketbol topları okullara teslim edildi. Çocuklarımıza kitap ve kırtasiye desteği veriliyor. Okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olması ve bütçesinin oradan karşılanmasının gerekmesine rağmen Bandırma Belediyesi çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri için imkanları ölçüsünde destek veriyor. Tüm çocuklarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ