Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’da çarşamba günü yılın en sıcak hava dalgası yaşanacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından birçok kentte sıcakların 40 derece ve üzerine çıkacağı belirtildi. Uzmanlar vatandaşları öğle saatlerinde dışarı çıkmama konusunda uyardı. Elde edilen bilgilere göre 26 Temmuz Çarşamba günü Bandırma’da hava sıcaklığı 40 dereceyi bulacak.

Kavurucu sıcakların etkisi altına giren Türkiye’de bunaltıcı havalar bu hafta devam edecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından elde edilen bilgilere göre 26 Temmuz Çarşamba günü Bandırma’da da hava sıcaklığı 40 dereceyi bulacak. Uzmanlar özellikle bu hafta Marmara ve Ege bölgesinde 40 derece ve üstüne çıkacak olan kavurucu sıcaklar için vatandaşları öğle saatlerinde dışarı çıkmaması konusunda uyardı. Bandırma’da Salı gününden sonra şimdiye kadar gördüğümüz en sıcak hava dalgasından biri yaşanacak. Temmuz ayının en sıcak günü 26 Temmuz Çarşamba günü olurken, uzmanlar Perşembe gününden sonra sıcaklarda düşüş yaşanacağını ancak daha sonrasında yeni bir sıcak hava dalgasının geleceğini açıkladılar.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu verilerine göre Bandırma hava durumu; Pazartesi 30 derece, Salı 32 derece, Çarşamba 40 derece, Perşembe 28 derece, Cuma 27 derece, Cumartesi 28 derece, Pazar 29 derece olacak.

Haber: Selin Girgin