Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yemmak, Platin Çağı’nı Başlatıyor!

Avrupa’nın önde gelen makine

Avrupa’nın önde gelen makine üreticilerinden Yemmak, gücünü özel olarak tasarlanmış yüksek verimli dişli takımından alan ve Türkiye’nin en büyük pelet presi olarak lanse edilen Platinum PT1200’ ü piyasaya sürdü.

 

Pelet presi serisine Platinum adı verildi. Bu seri ile Türkiye’nin ilk pelet presi üreticisi Yemmak, müşterilerini Platin Çağı’nı yaşamaya davet ediyor. Yemmak Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yazıcı, “Uzun yıllar süren araştırmalar, yoğun Ar-Ge çalışmaları ve proses teknolojilerine olan tutkumuz ışığında hayata geçirdiğimiz Platinum serisi pelet presleri ile yem sektöründeki liderliğimizi bir kez daha ortaya koyuyoruz. 45 ton/saat düzeyine kadar peletleme kapasitesine sahip olan PT 1200, yüksek üretim kapasitelerine, iyileştirilmiş peletleme dinamiklerine ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip. Tamamen yeni bir yaklaşım ile tasarlanan Platinum serisi ile peletleme prosesi optimize edildi.” dedi.

 

DAHA BÜYÜK, DAHA GÜÇLÜ, DAHA VERİMLİ

 

Yazıcı açıklamasının devamında şunları söyledi: “Platinum; pelet presleri şanzıman teknolojisi ile kayış kasnaklı güç aktarım sistemine sahip muadillerine göre daha yüksek kapasitelere çıkarken farklı güçlerdeki motorların kullanımına imkan vermekte. İki kademeli hassas dişli seti, en yüksek pelet kalitesi ve kapasitesini garanti ederken, makineye güç ve dayanıklılık sağlamakta. Bu sayede herhangi bir ara ekipman olmadan güç aktarımında da verim yükselmektedir. Yemmak, enerji maliyetlerinin düşürülmesi ve daha az tüketimle daha fazla üretim yapılması fikrine katkıda bulunuyor. Platinum pelet presi serisi, bu hedeflere ulaşma yolunda önemli bir adım olarak görülüyor. Yemmak uzmanları, yeni Platinum serisi pelet preslerinin sağladığı en önemli avantajların daha yüksek enerji verimliliği ve aynı miktarda tüketim için yüzde12-15 (bazı durumlarda yüzde 20’ye varan) kapasite artışı olduğunu paylaşıyor. Mühendisliğin ve dayanıklı tasarımın en yeni örneği olan Platinum serisi pelet presleri7/24 bakım imkanı ile işletmelerin güvenilir destekçisi konumundadır.

Yemmak, Platinum serisine talebin artmasıyla birlikte, küresel pazardaki rekabet gücünü artırmayı hedefliyor. Bu yatırım planı, şirketin proses teknolojileri konusunda liderliğini sürdürme ve küresel pazardaki rekabet gücünü artırma hedefleriyle uyumlu olarak tasarlanmıştır.”

Reklamı Geç