Melih Çınar gözyaşlarıyla anıldı

Melih Çınar gözyaşlarıyla anıldı

ABONE OL
Nisan 5, 2023 12:18
Melih Çınar gözyaşlarıyla anıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Bandırma şubesi, Melih Çınar’ı 8’nci ölüm yıldönümünde unutmadı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi Kurucu Başkanı olan ve 21 yıl dernekte başkanlık görevinde bulunan Melih Çınar’ı, dernek binasında düzenlediği törenle anıldı.

Anma töreninde konuşan ADD Bandırma Şube Başkanı Zeynep Yeşiltaş katılımcıları; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ADD ailesinden ebediyete intikal etmiş olan Melih Çınar ve dernek saymanı Nilay Uygur’un anıları adına bir dakikalık saygı duruşuna davet etti. Çınar’ı saygı, sevgi ve özlemle andıklarını dile getiren Başkan Yeşiltaş, “Işıklar içinde uyuyun. Sevgili hocam mekanınız cennet olsun.” dedi.

Çınar ile ilgili anılarını anlatırken gözyaşlarını tutamayan Yeşiltaş yaptığı dokunaklı konuşmada, “Sayın Melih Çınar ile çalışma onurunu yaşadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Atatürk’ün aydınlattığı yolda daha ne kadar çok yapacak işleriniz vardı. Bir yıl önce yönetimi devraldığımız kurumun, sizden aldığımız feyz ile layık olduğu şekilde daima ileriye taşımaya kararlıyız.” diye konuştu.

Düzenlenen anma törenine ADD Üyelerinin yanı sıra  Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat ve CHP Bandırma Belediye Meclis üyesi Metin Ok katıldı.

HABER: Selin Girgin/Nur Uysun

 


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.