Vali Şıldak'a Haftasonu Ziyaretleri - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

6 Şubat 2023 - 02:02

Vali Şıldak’a Haftasonu Ziyaretleri

Vali Şıldak’a Haftasonu Ziyaretleri
Son Güncelleme :

23 Ocak 2023 - 0:19

Vali Hasan Şıldak hafta içinin yanı sıra hafta sonu da birçok kesimden misafirini makamında kabul etti.

Vali Şıldak’ı programı kapsamında ilk olarak Havranlı hayırsever İş İnsanı Birol Yıldırım, daha sonra Yardım Sevenler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Nur Altınsoy ve beraberindeki heyetle birlikte ziyaret ettiler.

 

Misafirlerini kabule Şehit Polis Memuru Bünyamin Yoldaş’ın ağabeyi Yakup Yoldaş ile devam eden Şıldak, ardından Balıkesir Alzheimer Hasta Yakınları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emine Aköz ve beraberindeki heyetle görüştü.

 

Programı kapsamında Edremit Ticaret Borsası Başkanı A. Tarkan Denizer, Jeoloji Mühendisi Bahri Şan, Çevre Mühendisi Uğur Uçar’ı kabul eden Vali Şıldak, daha sonra Ayvalık Tariş Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuruoğlu, Başkan Vekili Ahmet Kuşçu, Kooperatif Müdürü Erhan Erbilge’yi misafir etti.

 

Cumartesi günkü programında son olarak SAR Arama Kurtarma Derneği Balıkesir İl Temsilcisi Kenan Emir ve beraberindeki heyeti kabul eden Vali Şıldak, bir süre sohbet ettiği misafirlerine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.