Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Üç özel yürekten “Duyguların İfadesi” sergisi

TEPEBAŞI BELEDİYESİ, DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ DOLAYISIYLA 3 ÖZEL BİREYİN ŞİİR VE RESİM ESERLERİNDEN OLUŞAN “DUYGULARIN İFADESİ” ADLI SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

TEPEBAŞI BELEDİYESİ, DÜNYA OTİZM

Tepebaşı Belediyesi, Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla üç özel bireyin şiir ve resim eserlerinden oluşan “Duyguların İfadesi” adlı sergiye ev sahipliği yaptı.

Tepebaşı Belediyesi, kentin farklı noktalarındaki merkezleri ile anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Zeynep Erdoğan, Berkay Çırak ve Said Bedri Doğan adlı 3 özel gencin şiirleri ve resimlerinden oluşan “Duyguların İfadesi” adlı sergi de 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi’nde beğeniye sunuldu.

Serginin açılışına Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Nuray Çayır, Zeynep Erdoğan, Berkay Çırak ve Said Bedri Doğan ile vatandaşlar katıldı. Sergide Said Bedri Doğan 2019 yılında 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde başladığı eğitimler sayesinde piyano ile şarkılar da çaldı. Zeynep Erdoğan’ın da resim çizdiği etkinlikte, Berkay Çırak da şiirler okudu. Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Nuray Çayır da gençleri tebrik ederek, “Ne mutlu ki bize, yolu Tepebaşı Belediyesi’nden geçen gençlerimizin resim ve şiir sergisine, müzik konserine katıldık” diye konuştu.

Gerçekleşen sergi, katılımcılardan beğeni topladı.