Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türkiye Petank Şampiyonası hazırlıkları başladı

ANTALYA (İHA) – TÜRKİYE MİNİKLER-YILDIZLAR-GENÇLER PETANK ŞAMPİYONASI İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI. KEMER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, HAZIRLIKLAR KAPSAMINDA KEMER BOCCE SAHASINDA ARAZÖZLERLE ZEMİN DÜZELTME ÇALIŞMALARI YAPIYOR.

ANTALYA (İHA) - TÜRKİYE

Türkiye Minikler-Yıldızlar-Gençler Petank Şampiyonası için hazırlıklar başladı. Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hazırlıklar çerçevesinde Kemer Bocce sahasında arazözlerle zemin düzeltme çalışmaları yapıyor.

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu tarafından 13-18 Nisan tarihleri arasında Kemer’de yapılacak olan şampiyonaya, yaklaşık bin 600 sporcunun katılması bekleniyor. Kemer’de yer alan bocce sahasında yapılacak olan müsabakalar, minikler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde oynanacak. Şampiyonaya katılacak olan sporcular dereceye girebilmek için mücadele edecek. Şampiyonaya, Kemer’den de 36 sporcunun katılacağı öğrenildi. Şampiyona öncesi bocce sahasında da hummalı bir çalışma yürütülüyor. Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, saha zemininde düzeltme çalışmaları yaparak sahayı şampiyonaya hazır hale getirmek için sporculara destek oluyor.