Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Trendyol’dan afet bölgesi kalıcı konut seferberliğine destek

TRENDYOL, TOBB’UN BAŞLATTIĞI “EL VERİN EV YAPALIM” KALICI KONUT SEFERBERLİĞİ İÇİN KULLANICILARINA SUNDUĞU DİJİTAL DESTEK KARTLARI İLE HERKESİ KAMPANYAYA DESTEK OLMAYA ÇAĞIRIYOR.

TRENDYOL, TOBB'UN BAŞLATTIĞI “EL

Afet bölgesine desteğini ilk günden bu yana sürdüren Trendyol, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin başlattığı “El Verin Ev Yapalım” kalıcı konut seferberliği için kullanıcılarına sunduğu dijital destek kartları ile herkesi kampanyaya destek olmaya çağırıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, afet bölgesine desteklerine devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) “El Verin Ev Yapalım” konut seferberliğine katkı amacıyla Trendyol platformunda sunulan dijital destek kartları ile herkes, deprem bölgesindeki vatandaşların bir an önce konutlarına kavuşturulmalarına katkı sağlayabiliyor. E-ticaret platformunda yer alan TOBB dijital destek kartları ile kullanıcılar kampanyaya 100 TL’den 1000 TL’ye kadar destek olabilecek.

TOBB dijital destek kartlarına yurt dışından da earthquake.trendyol.com adresi üzerinden ulaşılabilecek. Yurt dışından destek olmak isteyenler, bu uygulama üzerinden dijital destek kartlarını satın alabilecek. E-ticaret platformunda afet bölgesinde aktif görev alan STK’ların dijital destek kartları ile afetin ilk gününden bu yana sivil toplum kuruluşlarına 200 milyon TL’nin üzerinde destek sağlandı.