Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tokat Valisinden çocukların yüzünü güldüren hareket

ALMUS’TA ÇEŞİTLİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNAN TOKAT VALİSİ NUMAN HATİPOĞLU, ŞEHİR İÇİNDE YOLUNU KESEN ÇOCUKLARLA BİR SÜRE SOHBET EDEREK, ONLARA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI.

ALMUS’TA ÇEŞİTLİ ZİYARET VE

Almus’ta çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunan Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, şehir içinde yolunu kesen çocuklarla bir süre sohbet ederek, onlara unutamayacakları bir anı yaşattı.

Almus Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ile ilçede devam eden eğitim ve spor yatırımlarını yerinde gören Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, daha sonra ilçede misafir edilen depremzede aileleri ziyaret etti. İlçe temasları sırasında oyun oynayan 5. sınıf öğrencileri, vali Hatipoğlu’nun aracıyla geçtiği sırada önüne çıkarak el kaldırdılar. Vali Numan Hatipoğlu ise aracını durdurarak çocukların yanına gitti. Çocuklarla bir süre sohbet eden Vali Hatipoğlu, onlara kitap hediye etti. Küçük Mehmet’in büyüyünce Vali olmak istediğini söylemesi üzerine Vali Hatipoğlu, makam aracına aldığı çocuklara Almus şehir turu attırdı. Vali Hatipoğlu, çocuklara bol bol kitap okumalarını tavsiye ederek başarılı bir hayat diledi. Makam aracı ile attıkları turdan dolayı mutluluklarını dile getiren çocuklar ise Vali Hatipoğlu’na teşekkür ettiler.