Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Teknosa’ya ECHO Awards ödülü

TÜRKİYE TEKNOLOJİ PERAKENDECİLİĞİNİN VE E-TİCARETİN ÖNDE GELEN MARKALARINDAN TEKNOSA, MÜŞTERİLERİNE EN İYİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİ YAŞATAN E-TİCARET PLATFORMLARINI ÖDÜLLENDİREN ECHO AWARDS’DA ‘TEKNOLOJİ PERAKENDECİSİ’ KATEGORİSİNDE BİRİNCİ OLDU.

TÜRKİYE TEKNOLOJİ PERAKENDECİLİĞİNİN VE

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin önde gelen markalarından Teknosa, müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformlarını ödüllendiren ECHO Awards’da ‘Teknoloji Perakendecisi’ kategorisinde birinci oldu.

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen ECHO Awards ödülleri törenle sahiplerini buldu. Türkiye temsili 12 ilde bin 200 kişiyle yapılan araştırma sonucu yıl boyunca müşterilerine en iyi e-ticaret deneyimini sunarak, sektörlerinde öne çıkan markalar ödüllendirildi. Teknosa.com’u büyük bir pazaryerine dönüştüren Teknosa da ‘Teknoloji Perakendecisi’ kategorisinde birinci olarak, ECHO Awards’ın sahibi oldu. Marka adına ödülü Pazarlama, Kurumsal İletişim ve e-ticaret ekipleri aldı.

Reklamı Geç