Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Belediyesi yetim çocukları iftarda ağırladı

SİİRT BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI HAMİYET MERKEZİ, YETİM ÇOCUKLARI VE ANNELERİ İÇİN İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ.

SİİRT BELEDİYESİ KÜLTÜR VE

Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Hamiyet Merkezi, yetim çocukları ve anneleri için iftar programı düzenledi.

82 aile 182 çocuk için Siirt Öğretmenler evinde düzenlenen iftar programına; Siirt Belediyesi Başkan Yardımcıları Kadir Yıldız, Abdulmecit İlhan, Murat Özekinci ve Belediye Başkan Danışmanı Şefik Erden katıldı.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbeştaşoğlu’nun talimatıyla Siirt Belediyesi başkan yardımcıları iftar programında, çocuklar ve anneleri ile tek tek sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkan Danışmanı Şefik Erden, Hamiyet Merkezinin düzenlediği iftar buluşmalarında çok değer verdiği ve çok kıymetli olan çocuklarla bir araya gelmekten mutlu olduklarını söyledi. Erden, “Çocukların gözlerindeki sevgi ve tebessümleri bizleri mutlu ediyor. Onların mutluluğu için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuklara aile sıcaklığını hissettirmek ve geleceği emanet ettiğimiz çocuklarımızı sevgi ve şefkat ile kucaklamalıyız. Onları en güzel şekilde hayata hazırlamalıyız” dedi.

İftar programı çocuklara çeşitli hediyelerin takdim edilmesi ile sona erdi.