Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sıfır atık yarışmasının kazananlar ödüllendirildi

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN ANAOKULU, İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE DÜZEYİNDEKİ ÖĞRENCİLER ARASINDA SIFIR ATIK TEMALI YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ, İL MİLLİ

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrenciler arasında sıfır atık temalı yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Düzenlenen ödül törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Çevre Şehircilik İl Müdürü Mustafa Oruç, Atık Su Artıma Birliği Müdürü Hüseyin Can ve Afyonkarahisar Belediyesi Çevre Denetim Birim Sorumlusu Nadide Demirbilek katıldı. Yapılan yarışma ile öğrencilere atıkların kaynağında ayrıştırılması, çevre kirliliğinin önlenmesi, bertaraf tesislerinin ömrünün uzatılması, atık oluşumunun azaltılması, gelecek nesillere daha temiz ve daha yaşanabilir bir çevre bırakılması ve ekonomiye katma değer sağlanması farkındalığı kazandırıldı. Program öğrencilere hediyelerinin verilmesi ve hatıra fotoğrafları çekilmesi ile son buldu.

Reklamı Geç