Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ramazan’ın huzuru, paylaşmanın güzelliği Merkezefendi’de yaşanıyor

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ MAHALLE İFTARLARININ İKİNCİSİNİ MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRDİ. MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENİZ DOĞAN, “KURDUĞUMUZ GÖNÜL SOFRASI İLE RAMAZANIN HUZURUNU, PAYLAŞMANIN GÜZELLİĞİNİ YAŞIYORUZ” DEDİ.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ MAHALLE İFTARLARININ

Merkezefendi Belediyesi mahalle iftarlarının ikincisini Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kurduğumuz gönül sofrası ile Ramazanın huzurunu, paylaşmanın güzelliğini yaşıyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarları İlbade Mahallesi’nden sonra Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde devam etti. Ramazan ayında vatandaşı gönül sofralarında bir araya getiren Merkezefendi Belediyesi’nin Mehmet Akif Ersoy Mahallesi (Esentepe) Kapalı Pazaryeri’nde düzenlediği iftarına binlerce kişi katılarak orucunu birlikte açtı. İftar programı sonrasında tasavvuf müzik konseri eşliğinde semazen gösterisi sahnelendi.

İftar programına; Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, muhtarlar, meclis üyeleri ve parti yöneticileri de katıldı.

“Gönlümüz her daim bir olsun”

Birlik ve beraberlik içerisinde Ramazanı en güzel duygular ile yaşadıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan “Öncelikle, deprem bölgesinde vefat eden bütün hemşehrilerimize Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum. Ramazan ayı huzurdur, berekettir, birliktir ve kardeşliktir. İçinde bulunduğumuz bu zor günleri el ele, birlikte atlatacağız. Hemşehrilerimizin göstermiş olduğunuz destek ve enerji bizleri motive ediyor. Büyük bir aşkla hemşehrilerimize ve ilçemize hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Ramazan ayınız hayırlı olsun. Daha güzel, daha sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle. Gönlümüz her daim bir, soframız bereketli olsun” ifadelerini kullandı.