Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rakiplerine şans vermediler

TÜRKİYE ÜNİVERSİTE SPORLARI FEDERASYONU TARAFINDAN DÜZENLENEN GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NİN 3 ÖĞRENCİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU.

TÜRKİYE ÜNİVERSİTE SPORLARI FEDERASYONU

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen güreş şampiyonasında Düzce Üniversitesi’nin 3 öğrencisi Türkiye şampiyonu oldu.

Akademik, Ar-Ge, girişimcilik alanında olduğu kadar kültür ve spor alanında da önemli başarılara imza atan Düzce Üniversitesi, Ankara’daki Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu’nda düzenlenen ÜNİLİG Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 3 altın madalyanın sahibi olarak, adını şampiyonaya altın harflerle yazdırdı.

Sergiledikleri performansla rakiplerine minderde şans tanımayan Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü öğrencileri, Zerda Demir 50 kg, Emine Çakmak 53 Kg ve Melisa Sarıtaç 76 Kg’da mücadele etti.

Üniversiteden yapılan açıklamada, “Düzce Üniversitesi olarak, bu zorlu mücadelelerde sergiledikleri üstün performansla üniversitemize 3 altın madalya kazandıran öğrencilerimizi tebrik eder, bu başarıda kendilerine en büyük desteği sağlayan başta aileleri olmak üzere, akademisyenlerimiz ve antrenörlerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.