Panç, istifa etti 7 Ocak’ı işaret etti - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

6 Şubat 2023 - 02:17

Panç, istifa etti 7 Ocak’ı işaret etti

Panç, istifa etti 7 Ocak’ı işaret etti
Son Güncelleme :

26 Aralık 2022 - 16:06

CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, pazartesi günü görevinden önümüzdeki seçimlerde Milletvekili Aday Adayı olmak için istifa ettiğini açıkladı. Panç, aday adaylığı için ise 7 Ocak tarihini işaret etti.

Panç açıklamasında şunları söyledi: “Bugün Partim ve kimliğim olan Cumhuriyet Halk Partisi’nde aktif olarak sürdürdüğüm Bandırma İlçe Başkanlığı görevini partili yoldaşlarıma devrederek, yeni bir yolculuğa başlıyorum. Şehrimin çıkarlarını, kamunun çıkarlarını önceleyerek; her derdim var diyenin yoldaşı olmak, Türkiye Cumhuriyeti’nde eşi görülmemiş bu talan ve sindirme döneminde de her pankartın, her barikatın içinde olmak gayretiyle sürdürdüğüm bu görevi hayatımın en büyük onurlarından belki de en önemlisi olarak görüyorum. Partimiz Cumhuriyet Halk Partisi ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasal hattı doğrultusunda, önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefe başka bir görevle hep birlikte yürümek için adayım. Bu sebeple partimizin aday olacak İl ve İlçe Başkanları için belirttiği ve istediği dönemde bu adımı atma kararını aldım. 7 Ocak Günü, tüm yoldaşlarımı ve hemşerilerimi şimdiden Barış Manço Kültür Merkezi’ne, adaylık sürecimi paylaşmak ve değerlendirmek için bekliyorum. Kamuoyuna saygı ile duyururum.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.