Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özel sporcular madalyalarını Altınok’tan aldı

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU TARAFINDAN İLÇEDEKİ ETLİK OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE SPOR MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN ‘ÖZEL SPORCULAR YÜZME İL ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI. ALTINOK DERECEYE GİREN ÖZEL SPORCULARA MADALYALARINI TAKDİM EDEREK BAŞARILAR DİLEDİ.

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından ilçedeki Etlik Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nde düzenlenen ‘Özel Sporcular Yüzme İl Şampiyonası Ödül Töreni’ne katıldı. Altınok dereceye giren özel sporculara madalyalarını takdim ederek başarılar diledi.

Kıyasıya mücadele veren ve başarı gösteren özel sporculara ve ailelerine hitaben bir konuşma yapan Başkan Altınok, “Yaklaşık 19 yıl önce yaptığımız, Dünya Yüzme Olimpiyatları’nın yapılacağı standartların üzerinde olan Keçiören Olimpik Yüzme Havuzu, binlerce gencimizin, sporcumuzun yüzdüğü, yüzme öğrendiği harika bir tesis. Yüzme Federasyonumuzun turnuvaları, elemeleri burada yapılıyor. Ülkemize böyle bir amiral gemisi yüzme havuzu kazandırdığımız büyük mutluluk duyuyoruz. Olimpik yüzme havuzu, yarı olimpik yüzme havuzu, 5 metrelik atlama kuleleri ile muhteşem bir eser. Turnuvamızda ise geleceğimiz olan özel sporcularımızın gözlerindeki mutluluğu gördük. İnşallah nice Avrupa ve dünya şampiyonunu Keçiören’den çıkaracağız” dedi.