Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğrenciler Türkiye geneli deneme sınavında

KEMER BELEDİYESİ AHMET ERKAL DESTEK EĞİTİM KURSU’NDA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SÜRECİNDE ÜCRETSİZ EĞİTİM ALAN ÖĞRENCİLER, TÜRKİYE GENELİ YAPILAN DENEME SINAVINDA TER DÖKÜYOR.

KEMER BELEDİYESİ AHMET ERKAL

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda üniversite hazırlık sürecinde ücretsiz eğitim alan öğrenciler, Türkiye geneli yapılan deneme sınavında ter döküyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun eğitime kazandırdığı kursta ücretsiz eğitim alan 300 öğrenci, her hafta yapılan ücretsiz deneme sınavlarının yanı sıra Türkiye geneli deneme sınavında da ter döküyor.

Öğrenciler, bugün başlayan ve Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri devam edecek olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) sınavlarında kursta aldıkları eğitimlerin karşılığını vermeye çalışacak.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer Belediyesi öğrencilerimize destek olmak boynumuzun borcu. Öğrencilerimize ücretsiz kitaplar, yaprak testleri dağıtıyoruz. Öğrencilerimize her hafta deneme sınavları yapıyoruz. Kursumuzdaki öğretmenlerimiz öğrencilerimizle çok iyi ilgileniyor. Hepsine teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin girdiği Türkiye geneli deneme sınavında da kendilerine başarılar diliyorum” dedi.