Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nazilli Eğriboyun Mezarlığı’nda 32 bin metrekarelik çalışmada sona gelindi

NAZİLLİ BELEDİYESİ EKİPLERİ TARAFINDAN EĞRİBOYUN MEZARLIĞI’NDA BAŞLATILAN 32 BİN METREKARELİK GENİŞLETME VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ.

NAZİLLİ BELEDİYESİ EKİPLERİ TARAFINDAN

Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından Eğriboyun Mezarlığı’nda başlatılan 32 bin metrekarelik genişletme ve yol yapım çalışmalarında sona gelindi.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen Eğriboyun Mezarlığı dördüncü etap genişletme ve yol yapım çalışmaları tamamlanıyor. Çalışmalar çerçevesinde Topandağ eteklerine kadar uzanan 32 bin metrekare alan iş makineleri ile açılarak defin işlemleri için yetersiz olan mezarlık genişletildi.

Dağda toprak kayması oluşmaması için ise 145 metre uzunluğunda 5 metre yüksekliğinde duvar inşa edilerek bölgenin güvenliği sağlanmış oldu. Yol yapım faaliyetleri çerçevesinde ise alanında güneyinde stabilize ve kenar bordür işlemlerinin tamamlanmasının ardından parke taşları döşenerek kullanıma hazır hale getirildi.

Nazilli Belediyesi olarak bölgede büyük bir çalışma yürüttüklerini kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Mezarlığımızın genişletme, yol, istinat duvarı ve sulama çeşmesi yapım faaliyetlerini tamamladık. Ekiplerimiz burada ciddi bir çalışma yürüttü. Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.