Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Muradiye’de yangın önleme tatbikatı yapıldı

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI VE MURADİYE KAYMAKAMLIĞI PERSONELİ TARAFINDAN YANGIN ÖNLEME TATBİKATI DÜZENLENDİ.

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE

VAN (İHA) – Van Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Muradiye Kaymakamlığı personeli tarafından yangın önleme tatbikatı düzenlendi.

Muradiye Kaymakamlığı bahçesinde yapılan ve kaymakamlık personelinin katıldığı tatbikatta, yangın anında binada mahsur kalanlar itfaiye personeli tarafından tahliye edildi. İtfaiye ekipleri, yangın söndürme tüpünün nasıl kullanılması gerektiği hakkında da bilgiler veren itfaiye ekipleri, tatbikatı başarılı bir şekilde tamamladı.

Van Büyükşehir Belediyesi itfaiye eri Sinan Bilici, kaymakamlık personeli ile beraber yangın önleme tatbikatı yaptıklarını belirterek, “Tatbikat başarılı bir şekilde geçti. Buradaki amacımız, yangın büyümeden nasıl kontrol altına alınabileceği ve ne şekilde müdahale edilebileceğiyle ilgili bir eğitimdi. Gerek kurtarmayla gerek yangın söndürmeyle ilgili tatbikatımızı yaptık, bunda öncülük eden kaymakam bey ve müdürlerime çok teşekkür ederiz” dedi.