Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP’de Aydın milletvekili adayları açıklandı

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) TARAFINDAN 14 MAYIS’TA YAPILACAK OLAN 28. DÖNEM MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ ADAY LİSTESİ AÇIKLANIRKEN, AYDIN’DA İLK 2 SIRAYI MERKEZ YÖNETİM KURULU (MYK) ÜYELERİ DENİZ DEPBOYLU VE BURAK PEHLİVAN ALDI.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. dönem milletvekili seçimleri aday listesi açıklanırken, Aydın’da ilk 2 sırayı Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleri Deniz Depboylu ve Burak Pehlivan aldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’den 1’inci sıradan aday olduğu listeye göre, mevcut 48 milletvekilinden 43’ü yeniden aday olurken, 5 milletvekili ise listede yer bulmadı. 600 adayın arasından 510’u erkek, 90’ı kadın aday olarak belirlendi. MHP Aydın’da da ilk sıra milletvekilliği adaylığında mevcut milletvekili ve MYK Üyesi Deniz Depboylu yer alırken, 2’nci sıra adayı ise yine MYK Üyesi Burak Pehlivan oldu.

MHP Genel Merkezi tarafından açıklanan milletvekili aday listesindeki Aydın sıralaması şu isimlerde oluştu;

“Birinci sıra Deniz Depboylu, ikinci sıra Burak Pehlivan, Üçüncü sıra Yusuf Keremit, dördüncü sıra Burhan Uçaş, beşinci sıra Etem Yeşilyurt, altıncı sıra Çetin Durmaz, yedinci sıra Osman Gazi Cihangiroğlu ve sekizinci sora Cengiz Ataseven.”