Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Melikgazi Sanat Atölyesi Kayseri’ye Renk Katacak

YENİLİKÇİ VE PRESTİJLİ PROJELER ÜRETMEYE DEVAM EDEN MELİKGAZİ BELEDİYESİ, ESKİ TAŞ BİNA OLAN NAZMİ TOKER OKULUNU RESTORE EDEREK MELİKGAZİ SANAT ATÖLYESİ YAPARAK YAZ SONUNA DOĞRU HİZMETE AÇACAK.

YENİLİKÇİ VE PRESTİJLİ PROJELER

Yenilikçi ve prestijli projeler üretmeye devam eden Melikgazi Belediyesi, eski taş bina olan Nazmi Toker Okulunu restore ederek Melikgazi Sanat Atölyesi yaparak yaz sonuna doğru hizmete açacak.

Yapılan proje üzerinde incelemelerde bulunan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; “Eski taş bina olan Nazmi Toker Okulumuzu restore ederek şehrin merkezine can katacak Melikgazi Sanat Merkezi yapıyoruz. İçerisinde el sanatlarından yağlı boyaya, çiniye kadar birçok eğitimler, atölyeler ve kafeterya yer alacak. Ayrıca Dedeman’ın eski yerine toplamda 7 bin metrekare bir park yapıyoruz. En zevkli ve keyifli vakit geçirilecek parklardan biri olacak. Nazmi Toker Okulumuzun dışını rasta yaparak temizledik. Böylece doğal taş dokusu ortaya çıktı. Burası çok güzel bir merkez haline getirerek yazın sonunda hizmet verir hale getireceğiz. 3 katlı binanın içinde atölye faaliyetleri, eğitimler, kurslar ve birçok el sanatları bir arada olacak. Çok nezih ulaşımı kolay bir alan oldu. Melikgazi Sanat Atölyesinin ve önündeki parkımızın Kayseri’mize ve Melikgazi’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.