Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Massan Parkı çok yakında açılıyor

KAĞITHANE BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEYE ÇOCUKLARIN KEYİFLİ VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ 4 BİN 60 METREKARELİK YENİ BİR PARK KAZANDIRILIYOR.

KAĞITHANE BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEYE

Kağıthane Belediyesi tarafından ilçeye çocukların keyifli vakit geçirebileceği 4 bin 60 metrekarelik yeni bir park kazandırılıyor.

Yeşil Vadi projesi çerçevesinde; Massan Parkı’nın 2 bin 250 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Parka 410 adet ağaç ve 13 bin 500 adet çalı dikildi. Bunun yanı sıra parkta bin 330 metrekare çim yeşil alanı bulunuyor. Parkın yakın zamanda hizmete açılacağını söyleyen Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, “Sosyal ve doğal bir mekan olan Massan Parkı’nda çocuklarımız aileleri ile birlikte şehrin ortasında dinlenip, doğayla iç içe olacaklar. Parkımızda çocuk oyunları ve kültürfizik için 330 metrekare epdm döşemeli bir zemin bulunuyor. Burası çocuklarımıza kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlayacak. Dinlenme alanlarında ise 270 metrekare traverten gibi doğal döşemeler kullanıldı. Aynı zamanda 6 pergola, 8 bank ve yol kenarı boyunca alanı caddeden ayıran ağaçlarımızı destekleyen 38 saksı yer aldı. Hemşehrilerimiz inanıyorum ki burada çok keyifli zamanlar geçirecekler” dedi.