Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardian MALL’da Ramazan coşkusu

ALIŞVERİŞİ SOSYAL YAŞAMIN KALBİNE TAŞIYAN VE AÇILDIĞI GÜNDEN BU YANA ALIŞVERİŞİN YANI SIRA RENKLİ ETKİNLİKLERİYLE DE MARDİN VE BÖLGENİN BULUŞMA NOKTASI OLAN MARDİAN MALL, ZİYARETÇİLERİNE RAMAZAN’A ÖZEL ETKİNLİKLER SUNUYOR.

ALIŞVERİŞİ SOSYAL YAŞAMIN KALBİNE

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan ve açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra renkli etkinlikleriyle de Mardin ve bölgenin buluşma noktası olan Mardian MALL, ziyaretçilerine Ramazan’a özel etkinlikler sunuyor.

İftarda, Türk ve dünya mutfağının birbirinden lezzetli seçeneklerini sunan restoranları ile hizmet veren AVM, iftar sonrası da ziyaretçilerini birbirinden eğlenceli etkinliklerde ağırlamaya devam ediyor.

Seçkin restoranları ile iftar keyfi yapmak isteyenleri ağırlayan mekan, Ramazan ayının vazgeçilmez etkinliklerini de iftardan sonra ziyaretçileriyle buluşturuyor. Fasıl, Meddah, Karagöz-Hacivat, Aşuk Maşuk, Külhanbey beyi, semazen ve Ortaoyunu etkinlikleriyle iftar saatinin ardından ziyaretçilerinin buluşma noktası olacak.

Etkinlikler hakkında bilgi veren Mardian MALL Pazarlama ve Halkla ilişkiler Müdürü Dilber Ecevit, “Ailelerin çocukları ile birlikte eğlenecekleri programlar hazırladık, her gün saat 20.00’da başlayan etkinliklerimiz saat 21.30’a kadar devam edecek, Hacivat-Karagöz gösterisi, tasavvuf müziği dinletisi gibi etkinliklerle ramazan ayının coşkusu ve keyfini ziyaretçilerimize yaşatacağız” dedi.

Reklamı Geç