Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kozluk’ta yeni halk kütüphanesi yapımı için imzalar atıldı

BATMAN’IN KOZLUK İLÇESİNDE KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘KAMU ELİYLE YAPILAN KÜLTÜR YAPILARINA DESTEK PROJESİ’ ÇERÇEVESİNDE YAPILACAK OLAN KÜTÜPHANE HİZMET BİNASI PROTOKOLÜ İMZALANDI.

BATMAN’IN KOZLUK İLÇESİNDE KÜLTÜR

Batman’ın Kozluk ilçesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen ’Kamu eliyle yapılan kültür yapılarına destek projesi’ çerçevesinde yapılacak olan kütüphane hizmet binası protokolü imzalandı.

Şehit Şenay Aybüke Yalçın İl Halk Kütüphanesinde düzenlenen imza törenine; Batman Valisi Ekrem Canalp, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Taner Beyoğlu katıldı. İmzalar atıldıktan sonra bir açıklama yapan Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, bu hizmetin hayata geçirilmesinde emeği olanlara teşekkür etti. Güngör, “Yaklaşık 17 bin öğrencisi olan ilçemizde başta öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız olmak üzere onaylanan yeni kütüphane projesinin tamamlanmasıyla, herkes güzel bir alanda çalışma, sınavlara hazırlanma, kültürel, sosyal ve okuma faaliyetleri gerçekleştireceği modern bir binaya sahip olacak. Bize büyük destekler veren Valimiz Ekrem Canalp’e şükranlarımı sunuyor, bakanlığımız ve il kültür müdürlüğümüze teşekkür ederim. İlçemiz adına hayırlı uğurlu olsun” dedi.