Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kocaelispor antrenmanında gerginlik

KOCAELİSPOR’UN BUGÜNKÜ ANTRENMANINDA 250 KADAR TARAFTAR TEKNİK DİREKTÖR FIRAT GÜL’Ü İSTİFAYA DAVET ETTİ. TARAFTAR DERNEĞİ BAŞKANI DEMİR TELLERİN ÜZERİNDEN SAHAYA ATLADI, SONRASINDA TEKNİK DİREKTÖR VE YÖNETİCİLER İLE TARTIŞMA YAŞADI.

KOCAELİSPOR’UN BUGÜNKÜ ANTRENMANINDA 250

Kocaelispor’un bugünkü antrenmanında 250 kadar taraftar teknik direktör Fırat Gül’ü istifaya davet etti. Taraftar derneği başkanı demir tellerin üzerinden sahaya atladı, sonrasında teknik direktör ve yöneticiler ile tartıştı.

TFF 2. Lig ekibi Kocaelispor’un bugünkü antrenmanında yaklaşık 250 taraftar, antrenmana gelerek teknik direktör Fırat Gül’ü istifaya davet etti. Demir tellerin üzerinden sahaya atlayan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun’a polis ekipleri müdahale etmek durumunda kaldı. Uzun; teknik direktör Fırat Gül ve yöneticiler ile de bir süre tartışma yaşadı. Hareketli anlar kameralara da yansıdı. Daha sonra olaylar yatıştırıldı. Antrenman bitiminde ise futbolcular, taraftarların yanına gelerek taraftarı alkışladı. O sıra futbolculara konuşma yapan Ferhat Uzun, “Aranızda kendini Maradona sananlar var. Bu kulübün sahibi biziz. Bu armanın ağırlığı var” dedi.