Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Başar: ’’Devletimizin sıcaklığını ve şefkatini göstermek için gayret ediyoruz’’

BİNGÖL’ÜN YEDİSU İLÇESİ KAYMAKAMI FURKAN BAŞAR, “RAMAZAN AYI BOYUNCA VATANDAŞLARIN EVİNE KONUK OLUP, HER DAİM DEVLETİMİZİN SICAKLIĞINI, ŞEFKATİNİ KENDİLERİNE GÖSTERMEK VE ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ” DEDİ.

BİNGÖL’ÜN YEDİSU İLÇESİ KAYMAKAMI

Bingöl’ün Yedisu İlçe Kaymakamı Furkan Başar, ’’Ramazan ayı boyunca vatandaşların evine konuk olup, her daim devletimizin sıcaklığını, şefkatini kendilerine göstermek ve elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Yedisu Kaymakamı Furkan Başar ve eşi Şeyma Başar, hane ziyaretlerini sürdürüyor. Bu çerçevede ilçeye bağlı Eskibalta köyüne giden, Alada ailesini ziyaret eden Kaymakam Başar, talepleri dinledi. Kaymakam Başar, “Ramazan ayı boyunca vatandaşların evine konuk olup, her daim devletimizin sıcaklığını ve şefkatini kendilerine göstermek için elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret gösteriyoruz. Hem samimi bir ortamda sohbet ediyor, hem de onların bizlerden beklentilerini öğreniyoruz. Devlet, millet birlikteliği için bu ziyaretlerimiz devam edecek. Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Bugün de Eskibalta Köyü sakinlerinden Alada ailesinin evine misafiriz. Bizleri kabul ettiği için aileye teşekkür ediyorum” diye konuştu.