Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İnegöl Belediyesi ile bilimin merkezine yolculuk başlıyor

İNEGÖL BELEDİYESİ, BAYKOCA ÇALIŞMA OFİSİNİN DE BULUNDUĞU BİLİŞİM VADİSİNE 3. TEKNİK DENEYİM ZİYARETİNİ DÜZENLİYOR. 25 NİSAN’DA YAPILACAK GEZİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 24 NİSAN SALI. 60 KİŞİ KONTENJANI BULUNAN GEZİDE, KATILIMCILAR YERLİ VE MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİNE KATKI SUNAN ÇALIŞMALARININ OLGUNLAŞTIRILARAK HAYATA GEÇİRİLDİĞİ BİLİŞİM VADİSİNİ KEŞFEDECEK.

İNEGÖL BELEDİYESİ, BAYKOCA ÇALIŞMA

İnegöl Belediyesi, Baykoca Çalışma Ofisinin de bulunduğu Bilişim Vadisine 3. Teknik Deneyim Ziyaretini düzenliyor. 25 Nisan’da yapılacak gezi için son başvuru tarihi 24 Nisan Salı. 60 kişi kontenjanı bulunan gezide, katılımcılar yerli ve milli teknoloji hamlesine katkı sunan çalışmalarının olgunlaştırılarak hayata geçirildiği Bilişim Vadisini keşfedecek.

Bir yandan hizmet seferberliğini sürdürürken bir yandan da geleceğin güçlü Türkiye’sinin temellerini oluşturan yerli ve milli teknoloji hamlesine destek olacak projeler ortaya koyan İnegöl Belediyesi, bu çerçevede Baykoca Proje Takımları oluşturmuştu. Tamamı gönüllü gençlerden oluşan takımlar bugüne kadar pek çok çalışmayı ortaya koyarken, gelinen son noktada “Yerli ve Milli Teknoloji Hamlesinde bizde varız” sloganıyla Türkiye’nin önemli teknoloji merkezlerinden biri olan Bilişim Vadisinde bu projelerin geliştirilmesi adına geçtiğimiz yıl İnegöl Belediyesi Baykoca Çalışma Ofisi açıldı.

Yerli ve milli teknoloji çalışmalarını yerinde görülecek

İnegöl Belediyesi, Baykoca Çalışma Ofisinin açılmasının ardından yerli ve milli teknoloji hamlesine katkı sunan çalışmalarının olgunlaştırılarak hayata geçirildiği Bilişim Vadisine Teknik Deneyim Gezileri düzenlemeye başladı. Amacı yerli ve milli teknoloji hamlesi çalışmalarına katkı sunan vizyoner projelerin bilim meraklıları ve özellikle gençler tarafından yerinde incelenmesi, teknoloji odaklı fırsat ve imkanların yerinde görülmesi, kariyer adımlarında gençlerin karar vermesine katkı sunmak ve İnegöl’ün bu alanda yaptığı çalışmalara dair farkındalık oluşturmak olan gezi, daha önce 2 defa gerçekleştirildi. Bilişim Vadisi Baykoca Teknoloji Ofisi 3. Teknik Deneyim Ziyareti için de kayıtlar alınmaya başladı.

Son başvuru 24 Nisan

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Bilişim Vadisi Baykoca Teknoloji Ofisi 3. Teknik Deneyim Ziyaretine katılmak isteyenlere çağrıda bulunuldu. 25 Nisan Salı günü yapılacak gezi için 24 Nisan Pazartesi gününe kadar başvuru yapılabileceği belirtildi. 60 kişi kontenjanlı geziye katılmak isteyenlerin http://inegolunfikri.com/inegolunfikri/projeler/teknik-deneyim-ziyareti-basvuru-formu adresinden online başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.