Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İhtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdüler

SİVAS’IN GÜRÜN İLÇESİNDE YAŞAYAN YARDIMI MUHTAÇ AİLELERE HAYIRSEVERLER TARAFINDAN 550 ADET YARDIM KOLİSİ İLE YAKLAŞIK 4 TON ET DAĞITILDI.

SİVAS’IN GÜRÜN İLÇESİNDE YAŞAYAN

Sivas’ın Gürün ilçesinde yaşayan yardımı muhtaç ailelere hayırseverler tarafından 550 adet yardım kolisi ile yaklaşık 4 ton et dağıtıldı.

Gürün Kaymakamlığı, Gürün Belediye Başkanlığı öncülüğünde Gürün Kültür Vakfı tarafından örnek bir çalışmaya imza atıldı. Vakıf tarafından Gürün ve köylerine olmak üzere 550 adet yardım kolisi ve yaklaşık 3 ton et, yardıma muhtaç ailelere dağıtıldı. Köy ve mahalle muhtarları tarafından belirlenen ailelerin listesi üzerine yapılan dağıtım ihtiyaç sahibi ailelere adeta can suyu oldu.

Vakıf Başkanı Selami Koca her yıl Gürün için yaptıkları yardımlara bu yılda devam ettiklerini ifade ederek, “ Bu konuda ben ve vakıf üyeleri olmak üzere bu yardımlarda emeği geçen katkı sağlayan gurbetteki hayırsever iş adamlarına yürekten teşekkür ederim. Aynı zamanda Gürün’de bizleri yalnız bırakmayan kaymakam Halil Yazıcı, Belediye Başkanı Nami Çiftçi ve tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.